Certyfikaty

Certyfikat zaświadcza, że firma ARGAZ F.H.U.:

- jest autoryzowanym zakładem ogólnopolskiej sieci handlowo-montażowej systemów gazowych BRC-EKO ALMA oraz uprawnia do wystawiania wyciągu ze świadectwa homologacji.


Certyfikat zaświadcza, że firma ARGAZ F.H.U.:

- jest zakładem filialnym firmy AG (AutoGaz Centrum) i jest upoważniona do posługiwania się wyciągiem z homologacji na sposób montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego.

Certyfikat Autoryzacji potwierdzający, iż firma ARGAZ F.H.U.:

- jest zakładem filialnym firmy WALDGAZ ze Słupska i jest upoważniona do posługiwania się wyciągiem z homologacji na sposób montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego.


Certyfikat upoważniający firmę ARGAZ F.H.U. do:

zabudowy gazowych układów zasilania ELPIGAZ gazem propan-butan w pojazdach samochodowych kategorii M1, N1, z zapłonem iskrowym wyposażonych w układ zasilania benzyną: do wszystkich pojazdów bez względu na datę rejestracji oraz wystawienia i wydania „Wyciągu ze świadectwa homologacji” na wykonaną zabudowę.


Certyfikat potwierdzający, iż firma ARGAZ F.H.U. jest:

 

członkiem Polskiej Organizacji Gazu Płynnego


Certyfikat Autoryzacji potwierdzający, że firma ARGAZ F.H.U.:

jest zakładem filialnym firmy LTA Polonia z Kielc i jest upoważniona do posługiwania się wyciągiem z homologacji na sposób montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego.


Certyfikat Autoryzacji potwierdzający, że firma ARGAZ F.H.U.:

jest uprawniona do montażu instalacji LPG w autach
na rynek Niemiecki oraz do wystawienia homologacji
przystosowującej pojazd do zasilania gazowego.


Świadectwo uczestnictwa zaświadczające, że ARGAZ F.H.U.:

jest zakładem filialnym firmy Czakram z Tarnowa i jest upoważniona do posługiwania się wyciągiem z homologacji na sposób montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego firmy BRC.


ajax
ajax