O nas

Działamy na rynku od 1993 roku. Posiadamy już ponad 17′to letnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych w samochodach.

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy LPG firm:

   
   

Oprócz tych wiodących marek, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz oprogramowanie do serwisowania instalacji firmy OMVL/Dream XXI

W ciągu tych 17′tu lat na rynku, zdążyliśmy zebrać spore doświadczenie w samochodowych instalacjach gazowych, a także zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów.

Oprócz montażu i serwisu instalacji LPG, mogą Państwo u nas zdiagnozować auto wyposażone w diagnostykę OBD-II. Obsługujemy też dużą część aut wyposażonych w magistralę CAN.

Jesteśmy także jednym z nielicznych zakładów, posiadającym w pełni legalną możliwość montażu instalacji LPG w samochodach na rynek niemiecki. Posiadamy certyfikat BRC Deutschland, a także jako nieliczni pomagamy w załatwieniu niemieckiej homologacji (ABGasgutachten) lub na życzenie klienta załatwiamy całą kompletną dokumentację i przekazujemy ją klientowi. Tak więc zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcie słusznej decyzji.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym cennikiem.

Pozdrawiamy, Zespół Argaz FHU.

ajax
ajax