System wtrysku gazu SEQUENT 24

System wtrysku gazu SEQUENT 24 jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie systemu FLY SEQUENT, który to doskonale sprawdził się w samochodach wyposażonych we wtrysk benzyny. Powstał on w wyniku badań i doświadczeń prowadzonych przez zespół fachowców BRC w odpowiedzi na zapotrzebowanie grona klientów szukających FLY SEQUENT.

System SEQUENT 24 jest przeznaczony do samochodów trzy lub cztero-cylindrowych. Dzięki zastosowaniu modyfikacji polegającej na użyciu nowej generacji czujników i emulatorów, które wbudowano w podstawowe komponenty systemu tj. reduktora GENIUS , listwy RAIL oraz centrali SEQUENT 24 system ten jest łatwiejszy do zainstalowania jak również prostszy w programowaniu. Podobnie jak w systemie FLY SEQUENT tak i w SEQUENT 24 ma zastosowanie listwa RAIL BRC, która zasila pod ciśnieniem wszystkie rzeczywiste wtryskiwacze BRC. Dozowanie gazu odbywa się z maksymalną dokładnością albowiem każdy wtryskiwacz obsługuje wyłącznie jeden cylinder. Po przez dodatkowe umieszczenie czujnika ciśnienia i temperatury gazu w listwie RAIL mierzącego powyższe wartości z większymi dokładnościami mamy natychmiastową interwencję i skorygowanie ilości spalanego gazu.

W systemie tym zostaje wyeliminowane ryzyko występowania płomienia zwrotnego czyli tzw. „Strzałów„, ponieważ wtrysk gazu następuje w pobliżu zaworów ssących w momencie ich otwarcia. Ze względu na prostotę obsługi, zasady działania, szybki montaż, niezawodność oraz niską ceną system ten zyskał uznanie grona klientów w samochodach których został zamontowany. Zamontowanie tego systemu w twoim samochodzie obok korzyści finansowych w postaci zmniejszonych wydatków pod dystrybutorem przyniesie również ulgę dla środowiska.

ajax
ajax